Майстер-клас "Виготовлення еко-торбинки “Життя без сміття"

Ви за екологічне споживання і хочете відмовитися від купівлі пластикових пакетів в супермаркеті? Правильне рішення! Зробіть собі модну еко-сумку. Цим ви долучитеся до охорони природи і також матимете стильний і модний аксесуар. 27 лютого 2020 року у  бібліотеці-філії №3 (вул. Хоткевича, 52а) Івано-Франківської  МЦБС Департаменту культури міської ради для юних користувачів відбувся майстер-клас з виготовлення … Продовжувати читання Майстер-клас "Виготовлення еко-торбинки “Життя без сміття"

«Книгоманія – 2020»

В рамках акції «Книга – морська глибина» 27.02.2020 року бібліотекою-філією №2 МЦБС Департаменту культури Івано-Франківської міської ради на базі бібліотеки школи №1 було проведено І (відбірковий) етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія – 2020» серед учнів 6-7-х класів. У конкурсі взяли участь 9 учасників, які розповідали про улюблені книги, свої читацькі вподобання і смаки. Особливо відзначилися: … Продовжувати читання «Книгоманія – 2020»

Екскурсія до бібліотеки "Бібліотека – книжковий рай, все, що хочеш вибирай"

27 лютого 2020 року у бібліотеку-філію №3 (вул. Хоткевича, 52а) Івано-Франківської МЦБС Департаменту культури міської ради завітали учні 1-А класу ЗШ № 15, щоб здійснити подорож до Книжкового королівства. Бібліотекар розповіла про роботу дитячого відділу бібліотеки, відкрила дітям таємниці царства книг, ознайомила з правилами поводження у бібліотеці, новими книгами. Юні читачі зацікавилися енциклопедіями про життя тварин та … Продовжувати читання Екскурсія до бібліотеки "Бібліотека – книжковий рай, все, що хочеш вибирай"

Зустріч друзів у бібліотеці

І знову довгоочікувана зустріч друзів у бібліотеці. Шкодуємо, що багато наших подруг, які хотіли прийти на цю зустріч, захворіли. У нас “Київський тортик” і ми переключились на позитив. 26 лютого 2020 року о 18:30 в бібліотеці-філії №7 (вул. Дністровська, 22) Івано-Франківської МЦБС Департаменту культури міської ради відбулось чергове засідання гуртка “Радість спілкування”. Тема нашої зустрічі - як подолати неспокій і бути … Продовжувати читання Зустріч друзів у бібліотеці

Мистецька хвилинка «Жмут споминів про Осипа Сорохтея»

28 лютого виповнюється 130 років від дня народження художника і педагога Осипа Сорохтея. Цій пам’ятній даті присвятили ми сьогодні нашу мистецьку хвилинку. Його вважають найтрагічнішим галицьким митцем ХХ століття… За невизнаність таланту, за те, що не був популярним потерпав від нерозуміння і переслідувань. Його передчасну смерть від розриву серця у листопаді 1941 року теж вважають трагічною смертю від … Продовжувати читання Мистецька хвилинка «Жмут споминів про Осипа Сорохтея»

Година поезії “Леся Українка – душа нашого народу”

26.02.2020 р. завідувачка бібліотеки-філії №12 (с. Микитинці, вул. Грицишина, 10) МЦБС Департаменту культури Івано-Франківської міської ради провела годину поезії “Леся Українка - душа нашого народу”. Захід присвячений Дню народженню Лесі Українки відбувся з учнями 4-го класу Микитинецької ЗШ. На заході діти дізналися про творчість письменниці та почули цікаві факти з її життя. Бібліотекар розповіла біографію поетеси, і які випробування … Продовжувати читання Година поезії “Леся Українка – душа нашого народу”

Літературний серпантин «Горить її поезія над краєм»

25 лютого 1871 року в невеличкому містечку Звягель (нині Новоград-Волинський) народилась Леся Українка — одна із найвизначніших постатей в історії української літератури. Її ставлять в один ряд із геніальними Тарасом Шевченком та Іваном Франком. 26.02.2020 року в бібліотеці-філії № 6 (вул. Вовчинецька,188) МЦБС Департаменту культури Івано-Франківської міської ради завітали прихильники поетичної творчості Лесі Українки, вихованці дитячо-юнацького клубу «Прометей» … Продовжувати читання Літературний серпантин «Горить її поезія над краєм»