Година поезії “Леся Українка – душа нашого народу”

26.02.2020 р. завідувачка бібліотеки-філії №12 (с. Микитинці, вул. Грицишина, 10) МЦБС Департаменту культури Івано-Франківської міської ради провела годину поезії “Леся Українка - душа нашого народу”. Захід присвячений Дню народженню Лесі Українки відбувся з учнями 4-го класу Микитинецької ЗШ. На заході діти дізналися про творчість письменниці та почули цікаві факти з її життя. Бібліотекар розповіла біографію поетеси, і які випробування … Продовжувати читання Година поезії “Леся Українка – душа нашого народу”

Літературний серпантин «Горить її поезія над краєм»

25 лютого 1871 року в невеличкому містечку Звягель (нині Новоград-Волинський) народилась Леся Українка — одна із найвизначніших постатей в історії української літератури. Її ставлять в один ряд із геніальними Тарасом Шевченком та Іваном Франком. 26.02.2020 року в бібліотеці-філії № 6 (вул. Вовчинецька,188) МЦБС Департаменту культури Івано-Франківської міської ради завітали прихильники поетичної творчості Лесі Українки, вихованці дитячо-юнацького клубу «Прометей» … Продовжувати читання Літературний серпантин «Горить її поезія над краєм»

Лінгвістичний конкурс “Знань і розуму основа – рідне слово, рідна мова”

21 лютого МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ. 25 лютого в бібліотеці-філії №1 по роботі з дітьми (Мазепи,11А) МЦБС департаменту культури Івано-Франківської міської ради відбувся лінгвістичний конкурс “Знань і розуму основа - рідне слово, рідна мова” з учнями 5В класу ЗОШ №4. Усім нам потрібно зрозуміти, що збудувати вільну й незалежну Україну зможемо лише тоді, коли будемо … Продовжувати читання Лінгвістичний конкурс “Знань і розуму основа – рідне слово, рідна мова”

Година з періодикою «Мова – це оберіг людини і нації»

«А мова – це душа народу,народ без мови – не народ»В. Сосюра 21 лютого – всі народи Землі відзначають Міжнародний день рідної мови. За недовгий час свого існування воно вже стало традиційним адже, адже це один із тих днів, коли кожен має змогу відчути себе частиною свого великого народу. 24 лютого о 12:00 2020 р. … Продовжувати читання Година з періодикою «Мова – це оберіг людини і нації»

Еко-тренінг «Чи готовий ти до сортування твердих побутових відходів?»

25 лютого в центральній бібліотеці для дітей (вул. С. Бандери, 8. Т.: 53-25-97) проходив еко-тренінг «Чи готовий ти до сортування твердих побутових відходів?» Учні 7-х класів школи №11 відгукнулися на пропозицію поговорити про цю над важливу тему. У процесі обговорення та тренінгових ігор учасники тренінгу мають напрацювати особистісні кроки, впроваджуючи які, кожен відчує свою причетність … Продовжувати читання Еко-тренінг «Чи готовий ти до сортування твердих побутових відходів?»

Майстер-клас «Серце тішать первоцвіти» з членами гуртка «Умілі руки»

Найбільшу радість та насолоду, любов до рідного краю, до життя викликає спілкування з природою. Навіть просто її споглядання приносить нам радість: травинка, що вперто пробивається крізь асфальт, політ бджоли, нічні трелі солов’я, барвиста веселка в небі, біла піна квітучих садів – все це несе в собі невичерпний заряд краси. І все це навколо нас! Цією … Продовжувати читання Майстер-клас «Серце тішать первоцвіти» з членами гуртка «Умілі руки»

День інформації “Хвилями інформаційного океану”

В наш час бібліотеки необхідні людям як джерело інформації, як шлях до душі кожної людини. З метою інформування про новинки літератури, популяризації бібліотечних ресурсів, формування культури та духовності користувачів 25 лютого 2020 р. у бібліотеці-філії №7 (вул.Дністровська 22) Івано-Франківської МЦБС Департаменту культури міськради пройшов День інформації “Хвилями інформаційного океану”. Захід включав низку заходів для ознайомлення з новими … Продовжувати читання День інформації “Хвилями інформаційного океану”